ул. Московская, 46/2, Киев

Продаж Панського Маєтку 730 м.кв. Германівка, Київська обл. 1,7 гектара, озеро, басейн

Олени Ковальчук, 103, Германовка, Киевская область

Описание

Панський маєток “Срібний зуб” створений об’єднати любов до рідної землі, щедрість і людинолюбство. В основі маєтку – образ відповідального господаря, творення, прагнення ділитися плодами своєї праці. Розташований панський маєток “Срібний зуб” в селі Германівка (50 км від Києва). Екологічно чиста природа, де земля, повітря і вода винагороджують плідну працю здоров’ям, душевним добробутом, новими силами.
Історична, колоритна місцевість з тисячолітньою історією, її мальовничий край, стане місцем сили для дбайливого господаря.

Комплекс панського маєтку в Германівці надає власникові засоби та можливості проявити свої найкращі якості. Родюча земля маєтку (1,7 га) дає багатий урожай. Великий затишний будинок згуртовує сім’ю, родичів і друзів. Будинок для відпочинку на березі ставка безтурботністю і спокоєм відновлює сили. Технічні ресурси маєтку повністю укомплектовані для ведення господарства. Команда працівників обслуговує маєток і сільськогосподарські угіддя, беручи на себе виконання доручень. Готовий для проживання панський маєток (площа житлових будівель 730 м.кв.) забезпечує спокій і безпеку, комфорт, розваги та відпочинок, можливості розвитку і вдосконалення.

Фермерське і землеробське господарство панського маєтку “Срібний зуб” в надлишку забезпечує велику сім’ю повним раціоном здорового харчування.
Натуральні, екологічно чисті продукти вирощені на своїй землі без додавання хімікатів.
Достаток продовольства господарства дозволяє щедро ділитися надлишками з родичами, з друзями.
Виявляючи добросердя з сусідами та допомагаючи ближнім, власник панського маєтку стає прикладом гідного господаря рідної землі.

Духовний і матеріальний врожаї – кращі дари панського маєтку “Срібний зуб”. У маєтку є все, щоб прикладом власного сумлінної праці, щедрості, людяності сіяти в оточуючих зерна цих же якостей та радіти їх сходам.

Панський маєток “Срібний зуб” продається з великим дисконтом, і чекає нового господаря.

Артикул: 116002675

  • ID: 13346
  • cms_id: 896
  • Артикул: 116002675
  • Published: 13.05.2021
  • Updated: 2021-06-16T13:20:51+03:00
  • Views: 1