+38 (044) 392 92 92
ул. Московская, 46/2, Киев
info@remaxcentral.com.ua

Продаж Панського Маєтку 730 м2 Германівка, Київська обл. 1,7 гектара, озеро, басейн

Олени Ковальчук, 103, Германовка, Киевская область

Описание

Панський маєток “Срібний зуб” створений об’єднати любов до рідної землі, щедрість і людинолюбство. В основі маєтку – образ відповідального господаря, творення, прагнення ділитися плодами своєї праці. Розташований панський маєток “Срібний зуб” в селі Германівка (50 км від Києва). Екологічно чиста природа, де земля, повітря і вода винагороджують плідну працю здоров’ям, душевним добробутом, новими силами.
Історична, колоритна місцевість з тисячолітньою історією, її мальовничий край, стане місцем сили для дбайливого господаря.

Комплекс панського маєтку в Германівці надає власникові засоби та можливості проявити свої найкращі якості. Родюча земля маєтку (1,7 га) дає багатий урожай. Великий затишний будинок згуртовує сім’ю, родичів і друзів. Будинок для відпочинку на березі ставка безтурботністю і спокоєм відновлює сили. Технічні ресурси маєтку повністю укомплектовані для ведення господарства. Команда працівників обслуговує маєток і сільськогосподарські угіддя, беручи на себе виконання доручень. Готовий для проживання панський маєток (площа житлових будівель 730 кв.м) забезпечує спокій і безпеку, комфорт, розваги та відпочинок, можливості розвитку і вдосконалення.

Фермерське і землеробське господарство панського маєтку “Срібний зуб” в надлишку забезпечує велику сім’ю повним раціоном здорового харчування.
Натуральні, екологічно чисті продукти вирощені на своїй землі без додавання хімікатів.
Достаток продовольства господарства дозволяє щедро ділитися надлишками з родичами, з друзями.
Виявляючи добросердя з сусідами та допомагаючи ближнім, власник панського маєтку стає прикладом гідного господаря рідної землі.

Духовний і матеріальний врожаї – кращі дари панського маєтку “Срібний зуб”. У маєтку є все, щоб прикладом власного сумлінної праці, щедрості, людяності сіяти в оточуючих зерна цих же якостей та радіти їх сходам.

Панський маєток “Срібний зуб” продається з великим дисконтом, і чекає нового господаря.

Артикул: 116002675

  • ID: 13346
  • Просмотров: 27

Видео